1- درصدی از سود این فروشگاه هر هفته به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر شرکت کنید...
2- در صورت خرید هر 3 محصول ، اسم شما در قرعه کشی 50 محصول رایگان برای هر نفر قرار خواهد گرفت "ادامه توضیحات"
3- قرعه کشی یکم هر ماه انجام مشود. برای دیدن برندگان تاریخ یکم خرداد 1399 اینجا کلیک کنید.
4- در صورت داشتن هر گونه سوال و یا پیشنهاد ، با شماره 09399918401 در ساعات 13 الی 20 در تماس باشید...
فروش بازی Attack on Titan 2 مخصوص بازیهای کامپیوتری. بازیهای روز دنیا را از فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین بخواهید!
تعداد : 5 DVD
قيمت : 49250 تومان
توضيحات بيشتر :

بازی Attack on Titan 2 (حمله به تایتان 2)

** این بازی مخصوص کامپیوتر (Pc) میباشد **

بازی Attack on Titan 2 وقایع همان قسمت اول را پیگیری خواهد کرد. این‌بار نیز مانند قسمت اول، کمپانی اومگا فورس وظیفه انتشار این بازی را بر عهده داشته است. به نظر می‌رسد قسمت دوم بازی Attack on Titan بر اساس وقایع فصل دوم همین انیمه که در سال جاری میلادی پخش شد، ساخته شده است.

سازندگان با ارتقاء تجهیزات و نحوه پریدن شخصیت‌ها در این قسمت از بازی، آزادی عمل بالاتری را در نبرد با تایتان‌ها برای بازیکنان فراهم کرده‌اند. علاوه بر این‌ها در قسمت دوم این بازی شاهد حضور پررنگ‌تر المان‌های نقش‌آفرینی خواهیم بود. تعامل عمیق‌تر شخصیت‌ها در این نسخه از بازی این امکان را برای بازیکنان فراهم می‌کند تا دید بهتری از رابطه بین شخصیت‌ها و نیز انگیزه‌های آنان در جریان بازی به‌دست آورند.

داستان بازی پس از وقایع نسخه اول جریان دارد و به نوعی همان داستان فصل دوم انیمه را روایت خواهد کرد؛ جایی که انسان‌ها برای بقا باید تایتان‌ها را از بین ببرند، ولی قضیه از زمانی پیچیده می‌شود که می‌فهمند تایتان‌هایی در میان‌شان وجود دارد. از نظر گیم‌پلی، یکی از مشخصه‌های بازی Attack on Titan 2 سیستم مبارزات آن است که می‌توانید بهتر و راحت‌تر از گذشته از قابلیت‌های‌تان استفاده کنید.

همچنین بازی دارای یک سیستم نیمه مخفی‌کاری است که از طریقش می‌توانید بدون جلب توجه تایتان‌ها به خود، آن‌ها را علامت‌گذاری و به‌شان حمله کنید. از آن‌جایی که مبارزات در نسخه دوم وسیع‌تر و گسترده‌تر شده‌اند، پایگاه‌هایی را در طول محیط مشاهده خواهید کرد که با مراجعه به آن‌ها می‌توانید شمشیر خود را تیز یا گاز ابزار ODM خود را پر کنید. همانند نسخه پیشین نیز برای نابودی تایتان‌ها، باید به نقطه حساس‌شان که پشت گردن‌شان است ضربه وارد کنید.

و برای سهولت کار، می‌توانید از ضربات ترکیبی استفاده کنید؛ برای مثال، ابتدا پاهای تایتان‌ها را هدف قرار دهید تا روی زانو بیفتند و سپس گردن‌شان را بزنید. جدای از محتویات بخش تک‌نفره، بازی دارای یک بخش چندنفره مهیج است که در جریان آن بازیکنان می‌توانند در دو تیم چهار نفره و حالت Annihilation با یکدیگر مبارزه کنند. یکی دیگر از مشکلات نسخه پیشین، این بود که نمی‌توانستید با شخصیت‌ها ارتباط مناسب برقرار کنید و حال شاهد ارتباط عمیق‌تر شخصیت‌های دنیای اتک آن تایتان هستیم.


قيمت: 49250 تومان - تعداد: 5 DVD
كلمات كليدي: بازی Attack on Titan 2, خرید بازی Attack on Titan 2, دانلود بازی Attack on Titan 2, دانلود رایگان بازی Attack on Titan 2, خرید گیم Attack on Titan 2, بازی Attack on Titan 2 برای کامپیوتر, بازی Attack on Titan 2 برای Pc, بازی Attack on Titan 2 برای ایکس باکس, بازی Attack on Titan 2 برای XBox, بازی Attack on Titan 2 برای XBox 360, بازی Attack on Titan 2 برای Ps1, بازی Attack on Titan 2 برای Ps2, بازی Attack on Titan 2 برای پلی استیشن, بازی Attack on Titan 2 برای Ps3, بازی Attack on Titan 2 برای همه کنسولها, Attack on Titan 2 برای پلی استیشن, Attack on Titan 2 برای کامپیوتر, Attack on Titan 2 برای Pc, Attack on Titan 2 for pc, Attack on Titan 2 for computer, Attack on Titan 2 for ps2, Attack on Titan 2 for ps3, Attack on Titan 2 for XBox, Attack on Titan 2 for XBox 360, بازی حمله به تایتان 2, خرید بازی حمله به تایتان 2, دانلود بازی حمله به تایتان 2, دانلود رایگان بازی حمله به تایتان 2, خرید گیم حمله به تایتان 2, بازی حمله به تایتان 2 برای کامپیوتر, بازی حمله به تایتان 2 برای Pc, بازی حمله به تایتان 2 برای ایکس باکس, بازی حمله به تایتان 2 برای XBox, بازی حمله به تایتان 2 برای XBox 360, بازی حمله به تایتان 2 برای Ps1, بازی حمله به تایتان 2 برای Ps2, بازی حمله به تایتان 2 برای پلی استیشن, بازی حمله به تایتان 2 برای Ps3, بازی حمله به تایتان 2 برای همه کنسولها, حمله به تایتان 2 برای پلی استیشن, حمله به تایتان 2 برای کامپیوتر, حمله به تایتان 2 برای Pc, حمله به تایتان 2 for pc, حمله به تایتان 2 for computer, حمله به تایتان 2 for ps2, حمله به تایتان 2 for ps3, حمله به تایتان 2 for XBox, حمله به تایتان 2 for XBox 360
برچسب ها: بازی Attack on Titan 2 خرید بازی Attack on Titan 2 دانلود بازی Attack on Titan 2 دانلود رایگان بازی Attack on Titan 2 خرید گیم Attack on Titan 2 بازی Attack on Titan 2 برای کامپیوتر بازی Attack on Titan 2 برای Pc بازی Attack on Titan 2 برای ایکس باکس بازی Attack on Titan 2 برای XBox بازی Attack on Titan 2 برای XBox 360 بازی Attack on Titan 2 برای Ps1 بازی Attack on Titan 2 برای Ps2 بازی Attack on Titan 2 برای پلی استیشن بازی Attack on Titan 2 برای Ps3 بازی Attack on Titan 2 برای همه کنسولها Attack on Titan 2 برای پلی استیشن Attack on Titan 2 برای کامپیوتر Attack on Titan 2 برای Pc Attack on Titan 2 for pc Attack on Titan 2 for computer Attack on Titan 2 for ps2 Attack on Titan 2 for ps3 Attack on Titan 2 for XBox Attack on Titan 2 for XBox 360 بازی حمله به تایتان 2 خرید بازی حمله به تایتان 2 دانلود بازی حمله به تایتان 2 دانلود رایگان بازی حمله به تایتان 2 خرید گیم حمله به تایتان 2 بازی حمله به تایتان 2 برای کامپیوتر بازی حمله به تایتان 2 برای Pc بازی حمله به تایتان 2 برای ایکس باکس بازی حمله به تایتان 2 برای XBox بازی حمله به تایتان 2 برای XBox 360 بازی حمله به تایتان 2 برای Ps1 بازی حمله به تایتان 2 برای Ps2 بازی حمله به تایتان 2 برای پلی استیشن بازی حمله به تایتان 2 برای Ps3 بازی حمله به تایتان 2 برای همه کنسولها حمله به تایتان 2 برای پلی استیشن حمله به تایتان 2 برای کامپیوتر حمله به تایتان 2 برای Pc حمله به تایتان 2 for pc حمله به تایتان 2 for computer حمله به تایتان 2 for ps2 حمله به تایتان 2 for ps3 حمله به تایتان 2 for XBox حمله به تایتان 2 for XBox 360
.
محصولات مرتبط

فروش بازی Vanquish مخصوص بازیهای کامپیوتری. بازیهای روز و مهیج دنیا را از فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین بخواهید!
تعداد : 4 DVD
قيمت : 49500 تومان
توضيحات بيشتر
فروش بازی Middle-earth: Shadow of War مخصوص Pc. بازیهای روز را از فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین بخواهید!
تعداد : 6 DVD
قيمت : 57500 تومان
توضيحات بيشتر
فروش بازی !Gears Pop مخصوص بازیهای کامپیوتری. بازیهای روز دنیا را از فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین بخواهید!
تعداد : 1 DVD
قيمت : 30500 تومان
توضيحات بيشتر
فروش بازی Gears Tactics مخصوص بازیهای کامپیوتری. بازیهای روز دنیا را از فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین بخواهید!
تعداد : 7 DVD
قيمت : 99500 تومان
توضيحات بيشتر
فروش بازی Max Payne 3 مخصوص بازیهای کامپیوتری. بازیهای روز دنیا را از فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین بخواهید!
تعداد : 8 DVD
قيمت : 68500 تومان
توضيحات بيشتر
فروش بازی Fortnite مخصوص بازیهای کامپیوتری. بازیهای روز و مهیج دنیا را از فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین بخواهید!
تعداد : 7 DVD
قيمت : 62500 تومان
توضيحات بيشتر
فروش بازی Devil May Cry 5 مخصوص بازیهای Pc. بازیهای مهیج و روز دنیا را از فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین بخواهید!
تعداد : 5 DVD
قيمت : 49750 تومان
توضيحات بيشتر
فروش بازی Visage مخصوص بازیهای کامپیوتری. بازیهای روز و مهیج دنیا را از فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین بخواهید!
تعداد : 2 DVD
قيمت : 34750 تومان
توضيحات بيشتر
فروش بازی PES 2010 مخصوص بازیهای کامپیوتری. بازیهای روز و مهیج دنیا را از فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین بخواهید!
تعداد : 1 DVD
قيمت : 29250 تومان
توضيحات بيشتر
فروش بازی The Walking Dead: The Telltale Definitive Series مخصوص Pc ، فقط در فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین!
تعداد : 4 DVD
قيمت : 48250 تومان
توضيحات بيشتر
فروش بازی Spyro Reignited Trilogy مخصوص بازیهای کامپیوتری. بازیهای روز را از فروشگاه سی دی پرشین بخواهید!
تعداد : 5 DVD
قيمت : 52750 تومان
توضيحات بيشتر
فروش بازی Ice Age Scrat's Nutty Adventure مخصوص Pc. بازیهای روز دنیا را از فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین بخواهید!
تعداد : 1 DVD
قيمت : 29250 تومان
توضيحات بيشتر
فروش بازی Green Hell مخصوص بازیهای کامپیوتری. بازیهای روز دنیا را از فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین بخواهید!
تعداد : 2 DVD
قيمت : 34250 تومان
توضيحات بيشتر
فروش بازی WRC 8 مخصوص بازیهای کامپیوتری. بازیهای روز و مهیج دنیا را از فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین بخواهید!
تعداد : 4 DVD
قيمت : 47250 تومان
توضيحات بيشتر
فروش بازی GRID 2019 مخصوص بازیهای کامپیوتری. بازیهای روز دنیا را از فروشگاه اینترنتی سی دی پرشین بخواهید!
تعداد : 9 DVD
قيمت : 74250 تومان
توضيحات بيشتر
* ليست کامل محصولات مرتبط...
 
0 محصول در سبد خرید
 
شناسه سفارش ایران مارکت:
شناسه سفارش سی دی پرشین: