1- درصدی از سود فروشگاه سی دی پرشین هر هفته به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر شرکت کنید...
2- در صورت خرید هر 3 محصول ، اسم شما در قرعه کشی 50 محصول رایگان برای هر نفر قرار خواهد گرفت "ادامه توضیحات"
3- قرعه کشی یکم هر ماه انجام مشود. برای دیدن برندگان تاریخ یکم مرداد 1399 اینجا کلیک کنید.
4- در صورت داشتن هر گونه سوال ، پیشنهاد ، مشکل و... با شماره 09301310029 در روزهای اداری و ساعات 15 الی 20 در تماس باشید (در صورتیکه تماس گرفتید و پاسخگو نبودیم ، لطفا سوال ، پیشنهاد ، مشکل و... خود را پیامک کنید تا با شما در اسرع وقت تماس بگیریم).

حرکاتی برای ساخت اندام زیبا که نیازی به دستگاههای بدنسازی یا وسیله خاصی ندارد و میتوانید آنها را به سادگی در منزل انجام دهید!
تعداد : 1 DVD
قيمت : 32600 تومان
توضيحات بيشتر :

آموزش بدنسازی در منزل، برای تناسب اندام

در این بخش یک مجموعه آموزشی برای انجام حرکات بدنسازی در منزل را برای شما آماده کرده ایم. این مجموعه شامل حرکاتی برای ساخت اندام زیبا است که حرکات آن نیاز به دستگاه های بدنسازی یا وسیله خاصی ندارد و میتوانید آنها را به سادگی در منزل انجام دهید.

قطعا تمامی انسان ها دوست دارند اندامی زیبا و خوش فرم داشته باشند. اما داشتن اندام زیبا نیاز به انجام تمرینات مختلف دارد. به دلیل شغل های امروزی، کمتر کسی زمان کافی برای رفتن به باشگاه های تناسب اندام را دارد. از طرفی در منزل نیز بدون داشتن مربی نمیتوان به فرم ایده آل رسید.

** این مجموعه ارزشمند شامل 13 فايل آموزشی ، برابر با 10 ساعت بصورت جامع و کامل میباشد!! **

قابل پخش بر روی تمام دستگاه های DVD پلیر خانگی و کامپیوتر

با استفاده از 16 تمرینی که در این مجموعه عظیم با روش منحصر بفردی در فیلم آموزشی بدنسازی در منزل به شما آموزش داده خواهد شد ، شروع به سوزاندن چربی ها کنید و عضلات قدرتمند و زیبایی برای خود ایجاد کنید .

تنها کافیسیت در هر روز 30 دقیقه بصورت مستمر ورزش کنید آن هم بدون هیچ تجهیزات گران قیمتی! در این فیلم های آموزشی تمرینات هوازی ویژه ای را به شما آموزش می شود که می توانید به وسیله آنها در سریع ترین زمان ممکن چربی های خود را سوزانده و آنها را به عضلاتی سخت تبدیل کنید .

فیلم آموزشی بدنسازی در منزل دارای تمریناتی کاملا ساختار یافته بوده و زمانبندی های دقیقی دارد . تنوع تمرینات بسیار زیاد بوده بطوریکه در هر روز و در هر نوبت تمرین 30 دقیقه ای روی هر کدام از عضلات شما کار خواهد شد . در مورد این فیلم های آموزشی رو یک نکته تاکید زیادی شده و آن هم سوزاندن چربی ها در زمان بسیار کوتاه می باشد .

هر کدام از قسمت های این فیلم های آموزشی شامل سه بخش با تمریناتی سخت بوده که برای انجام هر کدام از آنها تنها به یک زمین مسطح نیاز خواهید داشت . پیش از شروع هر تمرین یک فرمول به شما ارئه می شود که سطح انرژی شما را بالاتر برده و بدنتان را آماده تمرین خواهد کرد .

** این مجموعه ارزشمند شامل 13 فايل آموزشی ، برابر با 10 ساعت بصورت جامع و کامل میباشد!! **

قابل پخش بر روی تمام دستگاه های DVD پلیر خانگی و کامپیوتر

تمرینات در فیلم آموزشی بدنسازی در منزل به چهار دسته اصلی تقسیم می شوند : تمرینات مقاومتی ، تمرینات قدرتی ، تمرینات کاردیو و تمرینات تعادلی .

حرکات این مجموعه به گونه ای است که با انجام آنها در میان کارهای روزمره، میتواند بیشترین بازدهی را به شما بدهد. تمرینات ورزشی موجود در این مجموعه به گونه ای هستند که خانم ها و آقایان به سادگی میتوانند آنها را انجام دهند.


قيمت: 32600 تومان - تعداد: 1 DVD
كلمات كليدي: آموزش بدنسازی در منزل, بدنسازی در منزل, آموزش بدنسازی, آموزش دوره بدنسازی در منزل, آموزش دوره کامل بدنسازی در منزل, آموزش بدنسازی در منزل برای افراد مبتدی, آموزش بدنسازی در منزل معمولی, آموزش بدنسازی در منزل بدون دستگاه, آموزش بدنسازی بدون دستگاه, آموزش بدنسازی در منزل مقدماتی, آموزش بدنسازی در منزل مبتدی, آموزش بدنسازی در منزل حرفه ای, آموزش بدنسازی در منزل پیشرفته, آموزش بدنسازی در منزل لول بالا, آموزش بدنسازی در منزل لول پایین, آموزش دوره کامل بدنسازی, آموزش بدنسازی برای افراد مبتدی, آموزش بدنسازی معمولی, آموزش بدنسازی بدون دستگاه, آموزش بدنسازی مقدماتی, آموزش بدنسازی مبتدی, آموزش بدنسازی حرفه ای, آموزش بدنسازی پیشرفته, آموزش بدنسازی لول بالا, آموزش بدنسازی لول پایین, آموزش بدنسازی در منزل چربی سوزی, آموزش بدنسازی در منزل عضله سازی, آموزش بدنسازی در منزل هوازی, آموزش بدنسازی در منزل برای اندامی عالی, آموزش بدنسازی در منزل برای اندامی زیبا, آموزش بدنسازی در منزل برای اندام خوش فرم, آموزش بدنسازی چربی سوزی, آموزش بدنسازی عضله سازی, آموزش بدنسازی هوازی, آموزش بدنسازی برای اندامی عالی, آموزش بدنسازی برای اندامی زیبا, آموزش بدنسازی برای اندام خوش فرم, آموزش تناسب اندام در منزل, تناسب اندام در منزل, آموزش تناسب اندام, آموزش دوره تناسب اندام در منزل, آموزش دوره کامل تناسب اندام در منزل, آموزش تناسب اندام در منزل برای افراد مبتدی, آموزش تناسب اندام در منزل معمولی, آموزش تناسب اندام در منزل بدون دستگاه, آموزش تناسب اندام بدون دستگاه, آموزش تناسب اندام در منزل مقدماتی, آموزش تناسب اندام در منزل مبتدی, آموزش تناسب اندام در منزل حرفه ای, آموزش تناسب اندام در منزل پیشرفته, آموزش تناسب اندام در منزل لول بالا, آموزش تناسب اندام در منزل لول پایین, آموزش دوره کامل تناسب اندام, آموزش تناسب اندام برای افراد مبتدی, آموزش تناسب اندام معمولی, آموزش تناسب اندام بدون دستگاه, آموزش تناسب اندام مقدماتی, آموزش تناسب اندام مبتدی, آموزش تناسب اندام حرفه ای, آموزش تناسب اندام پیشرفته, آموزش تناسب اندام لول بالا, آموزش تناسب اندام لول پایین, آموزش تناسب اندام در منزل چربی سوزی, آموزش تناسب اندام در منزل عضله سازی, آموزش تناسب اندام در منزل هوازی, آموزش تناسب اندام در منزل برای اندامی عالی, آموزش تناسب اندام در منزل برای اندامی زیبا, آموزش تناسب اندام در منزل برای اندام خوش فرم, آموزش تناسب اندام چربی سوزی, آموزش تناسب اندام عضله سازی, آموزش تناسب اندام هوازی, آموزش تناسب اندام برای اندامی عالی, آموزش تناسب اندام برای اندامی زیبا, آموزش تناسب اندام برای اندام خوش فرم
برچسب ها: آموزش بدنسازی در منزل بدنسازی در منزل آموزش بدنسازی آموزش دوره بدنسازی در منزل آموزش دوره کامل بدنسازی در منزل آموزش بدنسازی در منزل برای افراد مبتدی آموزش بدنسازی در منزل معمولی آموزش بدنسازی در منزل بدون دستگاه آموزش بدنسازی بدون دستگاه آموزش بدنسازی در منزل مقدماتی آموزش بدنسازی در منزل مبتدی آموزش بدنسازی در منزل حرفه ای آموزش بدنسازی در منزل پیشرفته آموزش بدنسازی در منزل لول بالا آموزش بدنسازی در منزل لول پایین آموزش دوره کامل بدنسازی آموزش بدنسازی برای افراد مبتدی آموزش بدنسازی معمولی آموزش بدنسازی بدون دستگاه آموزش بدنسازی مقدماتی آموزش بدنسازی مبتدی آموزش بدنسازی حرفه ای آموزش بدنسازی پیشرفته آموزش بدنسازی لول بالا آموزش بدنسازی لول پایین آموزش بدنسازی در منزل چربی سوزی آموزش بدنسازی در منزل عضله سازی آموزش بدنسازی در منزل هوازی آموزش بدنسازی در منزل برای اندامی عالی آموزش بدنسازی در منزل برای اندامی زیبا آموزش بدنسازی در منزل برای اندام خوش فرم آموزش بدنسازی چربی سوزی آموزش بدنسازی عضله سازی آموزش بدنسازی هوازی آموزش بدنسازی برای اندامی عالی آموزش بدنسازی برای اندامی زیبا آموزش بدنسازی برای اندام خوش فرم آموزش تناسب اندام در منزل تناسب اندام در منزل آموزش تناسب اندام آموزش دوره تناسب اندام در منزل آموزش دوره کامل تناسب اندام در منزل آموزش تناسب اندام در منزل برای افراد مبتدی آموزش تناسب اندام در منزل معمولی آموزش تناسب اندام در منزل بدون دستگاه آموزش تناسب اندام بدون دستگاه آموزش تناسب اندام در منزل مقدماتی آموزش تناسب اندام در منزل مبتدی آموزش تناسب اندام در منزل حرفه ای آموزش تناسب اندام در منزل پیشرفته آموزش تناسب اندام در منزل لول بالا آموزش تناسب اندام در منزل لول پایین آموزش دوره کامل تناسب اندام آموزش تناسب اندام برای افراد مبتدی آموزش تناسب اندام معمولی آموزش تناسب اندام بدون دستگاه آموزش تناسب اندام مقدماتی آموزش تناسب اندام مبتدی آموزش تناسب اندام حرفه ای آموزش تناسب اندام پیشرفته آموزش تناسب اندام لول بالا آموزش تناسب اندام لول پایین آموزش تناسب اندام در منزل چربی سوزی آموزش تناسب اندام در منزل عضله سازی آموزش تناسب اندام در منزل هوازی آموزش تناسب اندام در منزل برای اندامی عالی آموزش تناسب اندام در منزل برای اندامی زیبا آموزش تناسب اندام در منزل برای اندام خوش فرم آموزش تناسب اندام چربی سوزی آموزش تناسب اندام عضله سازی آموزش تناسب اندام هوازی آموزش تناسب اندام برای اندامی عالی آموزش تناسب اندام برای اندامی زیبا آموزش تناسب اندام برای اندام خوش فرم
.
محصولات مرتبط

در اینجا با استفاده از آموزشهای اصولی، به فنون و تکنیکهای کار با نانچیکو در 3 سطح مقدماتی و متوسطه و پیشرفته پرداخته.
تعداد : 16 مجموعه
قيمت : 90500 تومان
توضيحات بيشتر
پکیج ویژه آموزش رقص عربی، که رقصهای آموزشی دست جمعی و تکی و دارای حرکاتی هماهنگ با ضرب آهنگ مخصوص.
تعداد : 14 مجموعه
قيمت : 80500 تومان
توضيحات بيشتر
خود را در رقص همه فن حریف کنید! در وقت و هزینه صرفه جویی کنید. با رقص، شادابی و سلامتی بدن خود را هدیه دهید!
تعداد : 10 مجموعه
قيمت : 88500 تومان
توضيحات بيشتر
این مجموعه به نرمشهای ایزومتریک برای جلوگیری و رفع آسیب دیدگی توسط استاد اکبر مالکی آموزش داده میشود.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 37500 تومان
توضيحات بيشتر
این مجموعه شامل آموزشهای سبک رزمی جیت کان دو، بروس لی، ریک توکی، اینوسانتو و بالیکی، ویل فیگین و... میباشد.
تعداد : 12 مجموعه
قيمت : 100500 تومان
توضيحات بيشتر
به کمک این مجموعه آمورشی، از پوشیدن لباس تا انواع تکنیکهای حرفه ای اسکی از قبیل پرش و عبور از موانع را می آموزید!
تعداد : 1 DVD
قيمت : 33600 تومان
توضيحات بيشتر
به منظور افزایش مهارتها و تاکتیکهای عالی، خود را در فوتبال به سبک قهرمانان واقعی با این مجموعه استثنایی همراه کنید...!
تعداد : 3 DVD
قيمت : 43600 تومان
توضيحات بيشتر
آموزش حرکات کششی و استقامتی در منزل، برای تناسب اندام. یک رویکرد سریع ، ساده و آسان برای ورزش و کشش!
تعداد : 3 DVD
قيمت : 42600 تومان
توضيحات بيشتر
دفاع، حمله، حمل توپ و... بصورت مجزا آموزش داده و تمامی این آموزشها تصویری و فیلمبرداری به گونه ای است که هر شخص...
تعداد : 1 DVD
قيمت : 32600 تومان
توضيحات بيشتر
حرکاتی برای ساخت اندام زیبا که نیازی به دستگاههای بدنسازی یا وسیله خاصی ندارد و میتوانید آنها را به سادگی در منزل انجام دهید!
تعداد : 1 DVD
قيمت : 32600 تومان
توضيحات بيشتر
با این مجموعه آموزشی شما میتوانید با گذراندن یک دوره خاص از تمرینات بدون هیچ دردسری وزن خود را کاهش دهید...
تعداد : 2 DVD
قيمت : 35600 تومان
توضيحات بيشتر
روش و ورزش Tai Cheng یک راهکار بسیار ساده است که طوری طراحی شده است تا به شما کمک کند تا از شر دردهای مختلف...
تعداد : 9 DVD
قيمت : 70600 تومان
توضيحات بيشتر
رزم پهلوانی پرثوآ (Parthowa)، برآمده از شیوههای رزم سنتی، بومی و محلی ایرانیان است از جمله، آیینهای رزم پهلوانی...
تعداد : 1 DVD
قيمت : 41600 تومان
توضيحات بيشتر
در این مجموعه تمامی تکنیکهای مربوط به اسلحه، حرکات بدن و پاها، قوانین، نحوه حرکات، مهارت و... آموزش داده میشود.
تعداد : 1 DVD
قيمت : 35600 تومان
توضيحات بيشتر
پک اسباب آموزشی ژیمناستیک زنان و مردان شامل 10 بخش: پارالل - خرک و دار حلقه - حرکات و پرش خرک - بارفیکس و...
تعداد : 2 DVD
قيمت : 35600 تومان
توضيحات بيشتر
* ليست کامل محصولات مرتبط...
 
0 محصول در سبد خرید
 
شناسه سفارش ایران مارکت:
شناسه سفارش سی دی پرشین: